Uzbudljiv takmičarski dan na stazi Autokomerc Karting Centra – Održana druga trka Otvorenog prvenstva S.S.K.S

U nedelju, 21. maja održana je, druga po redu, međunarodna  trka Otvorenog prvenstva Srpskog sportskog karting saveza – Autokomerc 2017. Na stazi Autokomerc Karting Centra vodila se žestoka borba među vozačima u 6 klasa, u okviru dva ciklusa trka. Ljubitelji karting sporta uživali su u prelepom nedeljnom danu i uzavreloj takmičarskoj atmosferi, bodreći vozače  koji su pokazali fantastično majstorstvo u vožnji kartinga. Gosti iz inostranstva učinili su takmičenje još atraktivnijim i konkurentnijim, a sam karting sport, osim masovnosti, sada se zaista može pohvaliti i vrhunskim kvalitetom trkačke sezone.

 

U okviru dve trke takmičili su se vozači u 6 klasa: Klasa I – BAMBINI; Klasa II – MINI, Klasa III – KF3, Klasa IV – Formula A; Klasa V – KZ 2; Klasa VI – Sport Production.

Uzbudljiv takmičarki dan i fantastično sportsko druženje na stazi Autokomerc Karting Centra završeno je uručenjem trofeja najboljim karting vozačima. Specijalno priznanje  uručeno je i najmlađem takmičaru trke, Dušanu Amanoviću, koji je sa svojih 5 godina postigao zavidan rezultat.

 

Domaćin trke – Autokomerc Karting Centar čestita vozačima koji su postigli najbolje rezultate i ovenčali se peharima i medaljama. Želimo im puno uspeha do kraja trkačke sezone!

Rezultati druge međunarodna karting trke  Otvorenog prvenstva S.S.K.S – „Autokomerc 2017“:

Trka I

Klasa 1

  1. Petar Bogatinovski – R. Makedonija – ASK „Crvena Zvezda“
  2. Matija Rašić – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing team“
  3. Andrej Dobrota – R. Srbija – Sportico Racing Team
  4. Dusan Amanović – R. Srbija – SAMKK „021“
  5. Lazar Jocović – R. Srbija – SAMKK „021“

Klasa 2

  1. Ognjen Trišić – R. Srbija – „Autokomerc Racing team“
  2. Andrej Petrović – R. Srbija – „Autokomerc Racing team“
  3. Igor Tešević – R. Srbija – AKK „Crvena Zvezda“
  4. Luka Marković – R. Srbija – KSK Jagodina
  5. Milica Vojvodić – R. Srbija – SAMKK „021“
  6. Angelina Amanović – R. Srbija – SAMKK „021“
  7. Dimitrije Kovačević – R. Srbija – VID Racing Team

Klasa 3

  1. Uroš Stevanović – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Vuk Slijepčević – R. Srbija – LION kart Racing Team
  3. Nemanja Vidanović – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing Team“
  4. Andrej Jašić – R. Srbija – Fokus BB
  5. Dunja Đurđević – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing Team“

Klasa 4

  1. Miroslav Marković – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Ivan Obradović – R. Srbija – Fokus BB
  3. Vladan Jakovljević – R. Srbija – Zastava Racing Team
  4. Antonio Turkalj – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić

Klasa 5

  1. Luka Vojnić Purčar – R. Srbija – LION Kart Factory Team
  2. Gorčin Kecojević – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić
  3. Saša Milosavljević – R. Srbija – KSK „Jagodina
  4. Tomislav Vojnić Purčar – R. Srbija – LION Kart Factory Team
  5. Marko Nikšić – R. Srbija – GAGA Racing Team
  6. Vukašin Škrbić – R. Srbija – KK „Auto Mika Racing Team“

Klasa 6

  1. Igor Stevanović – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Nenad Mećavin – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić
  3. Dragan Petrović – R. Srbija – VID Racing Team
  4. Petar Janković – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić
  5. Vuk Stojaković – R. Srbija – GAGA Racing Team

Trka II

Klasa 1

  1. Petar Bogatinovski – R. Makedonija – ASK „Crvena Zvezda“
  2. Lazar Jocović – R. Srbija – SAMKK „021“
  3. Matija Rašić – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing team“
  4. Dusan Amanović – R. Srbija – SAMKK „021“
  5. Andrej Dobrota – R. Srbija – Sportico Racing Team

Klasa 2

  1. Andrej Petrović – R. Srbija – „Autokomerc Racing team“
  2. Ognjen Trišić – R. Srbija – „Autokomerc Racing team“
  3. Igor Tešević – R. Srbija – AKK „Crvena Zvezda“
  4. Luka Marković – R. Srbija – KSK Jagodina
  5. Milica Vojvodić – R. Srbija – SAMKK „021“
  6. Dimitrije Kovačević – R. Srbija – VID Racing Team
  7. Angelina Amanović – R. Srbija – SAMKK „021“

Klasa 3

  1. Uroš Stevanović – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Vuk Slijepčević – R. Srbija – LION kart Racing Team
  3. Nemanja Vidanović – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing Team“
  4. Andrej Jašić – R. Srbija – Fokus BB
  5. Dunja Đurđević – R. Srbija – AMKSK „Autokomerc Racing Team“

Klasa 4

  1. Miroslav Marković – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Ivan Obradović – R. Srbija – Fokus BB
  3. Vladan Jakovljević – R. Srbija – Zastava Racing Team
  4. Antonio Turkalj – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić

Klasa 5

  1. Luka Vojnić Purčar – R. Srbija – LION Kart Factory Team
  2. Gorčin Kecojević – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić
  3. Tomislav Vojnić Purčar – R. Srbija – LION Kart Factory Team
  4. Marko Nikšić – R. Srbija – GAGA Racing Team
  5. Saša Milosavljević – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  6. Vukašin Škrbić – R. Srbija – KK „Auto Mika Racing Team“

Klasa 6

  1. Igor Stevanović – R. Srbija – KSK „Jagodina“
  2. Petar Janković – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić
  3. Dragan Petrović – R. Srbija – VID Racing Team
  4. Vuk Stojaković – R. Srbija – GAGA Racing Team
  5. Nenad Mećavin – R. Srbija – Delta Tehnik Racing Team Lužaić.

Kada je reč o plasmanu karting klubova, rezultati nakon dve trke su sledeći:

Trka 1.

  1. KSK “Jagodina” – 66 bodova
  2. AMKSK “Autokomerc racing team” – 52 boda
  3. KK “Lion kart factory team” – 47 bodova

Trka 2.

  1. KSK “Jagodina” – 60 bodova
  2. AMKSK ”Autokomerc racing team” – 47 bodova
  3. KK ”Lion kart factory team” – 47 bodova

 

Img 0265410
Img 0265415
Img 0265417
Img 0265433
Img 0265470
Img 0265474
Img 0265486
Img 0265489
Img 0265504
Img 0265512
Img 0265520
Img 0265521
Img 0265547
Img 0265557
Img 0265569
Img 0265585
Img 0265588
Img 0265591
Img 0265600
Img 0265605
Img 0265614
Img 0265621
Img 0265628
Img 0265636 1
Img 0265641
Img 0265646
Img 0265649
Img 0265655
Img 0265658
Img 0265663
Img 0265665
Img 0265669
Img 0265694
Img 0265696
Img 0265700
Img 0265718
Img 0265728
Img 0265738
Img 0265747
Img 0265750
Img 0265755
Img 0265759
Img 0265760
Img 0265765
Img 0265769
Img 0265771
Img 0265781
Img 0265803
Img 0265822
Img 0265824
Img 0265826
Img 0265840
Img 0265848
Img 0265849
Img 0265870
Img 0265877
Img 0265890
Img 0265923
Img 0265950
Img 0265966
Img 0266043
Img 0266050
Img 0266050 Copy
Img 0266053
Img 0266060
Img 0266067
Img 0266073
Img 0266074
Img 0266078
Img 0266081
Img 0266090
Img 0266100
Img 0266102
Img 0266110
Img 0266115
Img 0266116
Img 0266122
Img 0266123
Img 0266129
Img 0266133

AUTOKOMERC KARTING CENTAR

Doživite vožnju na nov i dinamičan način! Uključite se u karting revoluciju – na jedinom profesionalnom kartodromu u zemlji!

OPŠIRNIJE »

KONTAKT

Autokomerc Karting Centar

Adresa: Svetog Save 84c, Beograd

Telefon/fax: 011 31 31 591

Mobilni: 063 325 733

Korporativni karting: 063 240 660


Radno vreme Karting centra:

Radnim danom: 10.00 - 20.00

Vikendom: 10.00 - 18.00


Dečiji termini:

Radnim danom: 10.00 - 17.00
(obavezno pre dolaska, proveriti da li je staza bukirana u pomenutom periodu-radnim danima)

Vikendom: 10.00 - 12.00